İhtiyacınız Olan Güç

Güç elektroniği alanında saha performansı ile kendini kanıtlayan, müşteri memnuniyeti yüksek, en üst teknolojide ürünler geliştirmek temel hedefimiz. Görev kritik uygulamalarınızda kullanabileceğiniz en iyi güç çözümünü üretebilmemiz için ihtiyaç ve taleplerinizi uzman ekibimiz ile paylaşın.

Verte Hakkında

En Zorlu Koşullar İçin, Gökyüzünde Sarsılmaz Güç

Askeri ve sivil hava platformları için yüksek güç yoğunluklu, yüksek MTBF değerine sahip, güvenilir uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. MIL-STD-704, MIL-STD810, MIL-STD-461, RTCA DO-160, RTCA DO-254 standartlarında tasarladığımız güç ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Hava Platformu Güç Çözümleri

Görev İçin Gücünüz Daima Hazır

Sabit ve hareketli kara platformları için MIL-STD-1275, MIL-STD-461 ve MIL-STD-810 askeri standartlarında, uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. En zorlayıcı çevre koşullarında güvenilir performans sunan hazır ürünlerimiz ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız güç dönüştürücü, güç dağıtım birimlerimiz ve diğer ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Kara Platformu Güç Çözümleri

Kesintisiz Hakimiyet İçin Kesintisiz Güç

Askeri ve sivil deniz platformları için MIL-STD-1399, MIL-STD-167-1 ve MIL-STD-1310 askeri standartlarında, uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. Yüksek nem, tuz ve titreşim içeren çevre koşullarında güvenilir performans sunan hazır ürünlerimiz ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız güç dönüştürücü, güç dağıtım birimlerimiz ve diğer ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Deniz Platformu Güç Çözümleri

Endüstriyel Güç Elektroniğinde Çözüm Ortağınız

Endüstriyel alanda güç kalitesi, enerji depolama sistemleri, şarj sistemleri, endüstriyel güç kaynakları ve batarya yönetim sistemleri uygulamalarına yönelik tasarımlar yapmaktayız. İlerleyen süreçte sunacağımız hazır ürünler ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Endüstriyel Güç Çözümleri

Güç Dönüştürücü Birimleri

VERTE Elektronik güç dönüştürücü birimleri, askeri ve endüstriyel uygulamalar için zorlu koşullarda çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Çeşitli gerilim ve güç değerlerinde, yüksek verimli, paralellenebilir, güç yoğunluğu yüksek dönüştürücü birimlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Keşfet

Güç Dağıtım Birimleri

VERTE Elektronik akıllı güç dağıtım birimleri, state-of-the-art özellikleri ve esnek kullanıcı konfigürasyon seçenekleri ile göreve özel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz güç yönetim çözüm paketleri sunuyor. Kullanıcı tarafından belirlenebilir I2t aşırı akım koruması konfigürasyonu, aktif kısa devre limiti konfigürasyonu, ayarlanabilir dış dünya giriş çıkış fonksiyonları ile size ihtiyaç duyduğunuz kontrolü sağlıyor.

Keşfet

Batarya Şarj ve Yönetim Birimleri

Farklı batarya kimyalarına yönelik ayarlanabilir şarj profillerine sahip, yüksek verimli ve yüksek güç yoğunluklu batarya şarj birimlerimiz ve gerilim, sıcaklık, kapasite, şarj durumu, güç tüketimi, kalan çalışma zamanı ölçümleri yapabilen batarya yönetim sistemi birimleri sunuyoruz.

Keşfet

Yetenekler

Güç elektroniği disiplini odak noktada olmak üzere analog/sayısal tabanlı elektronik tasarım, gömülü yazılım ve manyetik tasarım konularında hizmet veriyoruz. Elektronik tasarım, mekanik tasarım, test ve üretim kabiliyetlerimizi sürekli geliştiriyoruz.

Devamı

Çözümler

Askeri hava, kara ve deniz platformlarında ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere uçtan-uca güç çözümleri sunuyoruz. . Raf ürünlerimize ek olarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, askeri standartlara uyumlu, sert iklim ve çalışma koşullarında güvenebileceğiniz özel tasarım birimler yapmaktayız. Görev kritik uygulamalarınız için en iyi güç çözümünü üretebilmek temel hedefimiz. İhtiyaç ve taleplerinizi uzman ekibimiz ile paylaşmak için lütfen iletişime geçin.

Devamı

En Son Haberler

Tüm Haberler »
22.08.2023

One PDU to Rule Them All, SSPDU-28D-16-238-BXX tüm askeri testleri başarı ile tamamladı

SSPDU-28D-16-238-BXX, solid-state güç dağıtım birimi ilgili tüm MIL-STD-461 ve MIL,STD-810 testlerini tamamlayarak şimdiden Türk Savunma Sanayisinin öncü şirketleri tarafından platformlarında kullanılmaya başlandı.

Devamı »
22.08.2023

Güç dönüşüm ve dağıtım çözümlerimizle IDEF23'teyiz.

Güç dönüşüm ve dağıtım çözümlerimizle #IDEF23'te olacağız. Salon 4, 431B'de ziyaretlerinizi bekliyoruz

Devamı »

Kariyer

Bir şirketin asıl değerinin sahip olduğu insan kaynağı olduğunun bilincinde olarak ekibimizi buna göre oluşturuyoruz. Çalışanlarımızın işini severek yapması ve bunun sosyal yaşantılarına olumlu yansıması için gerekli çalışma şartlarını sağlamaktayız.

Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine destek olmakta ve başarılarını takdir etmekteyiz. Yenilikçilik, yaratıcılık ve açık iletişim ilkelerinin benimsendiği, bireysel ve kurumsal değerlerin paylaşıldığı, nitelikli, huzurlu ve sıcak bir çalışma ortamını çalışanlarımıza sunmaktayız.

Siz de bu ekibin bir parçası olmak istiyorsanız başvurmak için özgeçmişinizi iletin.

Devamı