Anasayfa/

Kurumsal

VERTE Elektronik A.Ş. askeri ve sivil uygulamalara yönelik güç dönüşüm ve dağıtım çözümleri sunmaktadır. Ana odakta güç elektroniği disiplini olmak üzere analog ve dijital elektronik alanında tasarım, prototiplendirme, test ve üretim konularında hizmet vermekteyiz. Raf ürünlerimize ek olarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, askeri standartlara uyumlu, sert iklim ve çalışma koşullarında güvenebileceğiniz özel tasarım birimler yapmaktayız.

Görev kritik uygulamalarınız için en iyi güç çözümünü üretebilmek temel hedefimiz. İhtiyaç ve taleplerinizi uzman ekibimiz ile paylaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Vizyon

Güç elektroniği konusunda uluslararası alanda bir mükemmeliyet merkezi olarak dünya çapında talep gören, teknolojiye yön veren bir marka haline gelmek.

Misyon

Güç elektroniği alanında saha performansı ile kendini kanıtlayan, müşteri memnuniyeti yüksek, en üst teknolojide ürünler geliştirmek.

Kalite

Mükemmele yaklaşmak için sürekli iyileştiriyor ve gelişiyoruz.

"Excellent firms don't believe in excellence - only in constant improvement and constant change."
-Tom Peters

Ekibimiz

Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için titizlikle çalışıyoruz. Bir şirketin asıl değerinin sahip olduğu insan kaynağı olduğunun bilincinde olarak ekibimizi buna göre oluşturuyoruz. Bu amaçla kendimizi her gün yeniliyor ve çalışma arkadaşlarımızın gelişimini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz.

Referanslar

Çözüm ortağı olmaktan gurur duyduğumuz firmalar