Anasayfa/

Çözümler

Askeri hava, kara ve deniz platformlarında ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere uçtan-uca güç çözümleri sunuyoruz. . Raf ürünlerimize ek olarak müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, askeri standartlara uyumlu, sert iklim ve çalışma koşullarında güvenebileceğiniz özel tasarım birimler yapmaktayız. Görev kritik uygulamalarınız için en iyi güç çözümünü üretebilmek temel hedefimiz. İhtiyaç ve taleplerinizi uzman ekibimiz ile paylaşmak için lütfen iletişime geçin.

Hava Platformu Güç Çözümleri Kara Platformu Güç Çözümleri Deniz Platformu Güç Çözümleri Endüstriyel Güç Çözümleri

Hava Platformu Güç Çözümleri

En Zorlu Koşullar İçin, Gökyüzünde Sarsılmaz Güç

Askeri ve sivil hava platformları için yüksek güç yoğunluklu, yüksek MTBF değerine sahip, güvenilir uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. MIL-STD-704, MIL-STD810, MIL-STD-461, RTCA DO-160, RTCA DO-254 standartlarında tasarladığımız güç ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Kara Platformu Güç Çözümleri

Görev İçin Gücünüz Daima Hazır

Sabit ve hareketli kara platformları için MIL-STD-1275, MIL-STD-461 ve MIL-STD-810 askeri standartlarında, uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. En zorlayıcı çevre koşullarında güvenilir performans sunan hazır ürünlerimiz ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız güç dönüştürücü, güç dağıtım birimlerimiz ve diğer ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Deniz Platformu Güç Çözümleri

Kesintisiz Hakimiyet İçin Kesintisiz Güç

Askeri ve sivil deniz platformları için MIL-STD-1399, MIL-STD-167-1 ve MIL-STD-1310 askeri standartlarında, uçtan uca güç çözümleri sunuyoruz. Yüksek nem, tuz ve titreşim içeren çevre koşullarında güvenilir performans sunan hazır ürünlerimiz ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız güç dönüştürücü, güç dağıtım birimlerimiz ve diğer ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Endüstriyel Güç Çözümleri

Endüstride Güç Elektroniği Partneriniz

Endüstriyel alanda güç kalitesi, enerji depolama sistemleri, şarj sistemleri, endüstriyel güç kaynakları ve batarya yönetim sistemleri uygulamalarına yönelik tasarımlar yapmaktayız. İlerleyen süreçte sunacağımız hazır ürünler ve kullanıcı talepleri doğrultusunda tasarladığımız ürünlerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız.